top of page
tekstura 2 copy.png
vaiva.png
KALBA.png

Esu

JAUTRI

Vaiva Langė

SIELŲ BUDINTOJA

Esu Sielų budintoja, patyriminių praktikų vedlė. Per daugiau nei 2 metų patirtį, vedant individualias sesijas, moterų ratus ir patyriminius seminarus, aptikau, jog daugiausia žmonės ieško vidinio aiškumo, žinojimo į begalę klausimų, kurie prasideda "Kodėl?":

"Kodėl aš vis užstringu tose pačiose situacijose?", "Kodėl aš nesugebu sukurti harmoningo santykio?" "Kodėl aš neleidžiu sau daryti tai, ką noriu?" 

  • Facebook
  • LinkedIn
  • Instagram
tekstura 2.png

Saugioje erdvėje, kurią sukuriu sesijų metu, dirbu su pažeidžiama sielos dalimi, kurią kažkada paneigėme, paslepėme ir vis dar bijome apšviesti, kadangi per daug gėda pačioms prieš save ir tuo labiau prieš tuos, su kuriais norim kurti ryšį. Kad siela evoliucionuotų greičiausiu ir efektyviausiu būdu šioje žemėje, kviečiu transformuoti savo baimes, gėdas, kaltes, traumines patirtis į meilę ir dėkingumą. Kviečiu kartu suvokti, jog nesvarbu, ką esi padariusi ar ne, jau dabar esi vertinga. 

 

Kai aš pati apšviečiau savąjį pažeidžiamumą ir priėmiau tai kaip patirtį, kuri mane užaugino - pagaliau įgalinau save kardinaliai pakeisti savo veiklos kryptį (iš samdomos darbuotojos - į solo verslą). Šiandien aš labai aiškiai žinau, KODĖL darau tai, ką darau. 

 

Savo veikloje naudoju ICF( angl. - International coaching federation, liet. - tarptautinės koučingo asociacijos) koučingo specialistės kompetencijas, emocinių blokų ir autoritetų įtakos neutralizavimo metodus, esu įvaldžiusi DFB (diferencijuotų funkcinių būsenų) metodiką. Visų šių įrankių dėka galiu naudoti savo vidinius resursus, kuriant harmoningą santykį su savimi ir savo gyvenimu ir padėti tai padaryti TAU.

Su meile, 

Vaiva Lange 

bottom of page